Daha esnek, daha sıkı ve daha Güçlü bir bedene sahip olmak istiyorsanız günde 15 dakika Power Plate ile çalışmanız yeterli olacaktır.

Bir çok Güzellik Merkezi kişileri zayıflatmak için farklı farklı sistemler uygulamaktadırlar. Karboksiterapi, Mezoterapi, LPG, Kavitasyon, CryoLipoliz bunlardan başlıcalarıdır. Bu sistemler farklı yöntemlerle insan vücudundaki yağ hücrelerini parçalamaktadırlar. Parçalanan yağ hücresinin vücut dışına atılması ancak lenfatik drenajın hızlandırılması ve spor yapmak ile mümkündür. İşte bu nedenden dolayı ülkemizin belli başlı Klinikleri Power Plate kullanmaktadırlar.

Power Plate lenf drenajını arttırarak vücut suyunu dışarı atmakta ve aynı zamanda spor yaptırarak kasların çalışmasını sağlamaktadır. Çalışan kaslar kişinin daha sıkı bir vücuda sahip olmasını sağlar.

Türkiyede bir çoğu Medikal Estetik alanında olmak üzere 150’nin üzerinde doktor tarafından güvenle kullanılmakta. Birçok rehabilatasyon Merkezi, Fizik Tedavi Merkezleri hastalarının rehabilitasyon dönemlerinde Power Plate’i kullanıyor. İstanbul Tıp Fakültesi başta olmak üzere bir çok Üniversite tarafından Osteoporos’un azaltılması amacıyla kullanılmakta. Fitness Merkezleri Power Plate’i tercih ediyorlar. Bunun yanısıra zamanın kısalığı ve etkileri nedeniyle ülkemizde de birçok yıldızın, iş insanının evine girmiş durumda.

Power Plate eğitime çok önem vermektedir. Power Plate Akademi tarafından hazırlanan özel antrenman programları eğitmenlere aktarılmakta; klinik ve güzellik merkezlerinde en verimli sonuçların alınması sağlanmaktadır.

Fitintime