My7

Power Plate’in 2012 yılında piyasaya çıkan son yüksek teknoloji ürünü bir modelidir. En önemli özelliği geniş ekranından yüzlerce örnek videoyu izleyerek çalışma yapılabilmesidir. 200’den fazla hazır program ve 1000’in üzerinde video ile istenilen çalışmalar uygulamalı olarak yapılıyor. İnternet bağlantısı ve USB girişi ile heran update edilebiliyor Pro5 çizgilerine sahip, 30-40 Hertz arasında 10 farklı vibrasyon üretebilme özelliğine sahiptir.Taşıma kapasitesi 150 kg’dir.
Üzerinde ekran yardımı ile kişiler ev yada ofis kullanımında ne yapmak istediklerine dair antrenmanları izleyerek yapabilmektedir. Bunun yanısıra POwer Plate Stüdyolar tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Antrenman sırasında tüm gerekli ayarlar Power Plate tarafından yapılmaktadır. Antrenmanı oluşturuna egzersizlerin sıralaması da doğru olarak My7 tarafından kullanıcıya sunulmaktadır.
Hazır programları nedeniyle FitStop adı altında şirketlerin kullanımını içinde son derece uygundur. Ülkemizde MAN, Shell, Garanti Bankası, Eczacıbaşı gibi kuruluşlar kurumsal alanda Power Plate FitStop sistemini kullanmaktadırlar.

indir_brosur

 

Fitintime